Annemle ne mi Öğrendim

İnsan neyi annesiyle öğrenmez ki? Hayata dair her bir şeyi eğer vade-i hak vuku bulmadıysa elbette ki annesinden öğrenir. Peki o zaman neden bu başlık?

Hemen kısaca izahına geçiyorum. Bun denli yazıya dökecek kadar anlatma isteği arzusuna düştüğüm annemle öğrendiğim şeyler şu ki; koskocaman bir hastalık süreci ve izlediğimiz yol, Aman buda bir şey mi bu zamanda kim hasta değil ki diyenleriniz varsa şayet, aman bu zamanda kim sağlam ki zaten derim.

 

Bu öyle klasik alelade bir süreç değildi. Ben bizzati geçirdiğimiz süreçle alakalı çok fazla araştırma yapmış olmama karşın, gerçekten bilinçlendirecek bir şeyler bulamamıştım. Ve bu kadar bilgisiz olduğunuz bir konuyla birden bire muhatap olunca, şaşkın ördek gibi kala kalıyorsunuz. 

 

Benimde gönlüm kimsenin benim gibi şaşkın ördek gibi baka kalmasına  razı olmayacağından, hem bilgi vermek ve hemde böyle bir durumun yalnız onların başına gelmediğini hissettirmek adına yazılarımı bu başlık altında toplayacağım. Şimdiden söyleyeyim uzun soluklu bir macera olacak kemerlerinizi bağladığınızdan emin olun.

İyi seyirler 😉

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.